• NP POP III

Národný projekt: Pomáhajúce profesie edukácií detí a žiakov III

Vážení rodičia , milí žiaci a pedagógovia školy!

Oznamujeme Vám, že naša škola od 1. 9. 2022 –  do 31. 08. 2023 pokračuje v realizácii Národného projektu ,,POMÁHAJÚCE PROFESIE V EDUKÁCII DETÍ A ŽIAKOV II“. . Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.

Národný projekt Pomáhajúce profesie v edukácii detí a žiakov IIvýznamne podporuje pozitívne zmeny v inkluzívnom vzdelávaní priamo v školskom prostredí prostredníctvom edukačnej podpory zo strany pedagogických asistentov (PA), asistentov učiteľa pre deti a žiakov so zdravotným znevýhodnením (PA) a členov inkluzívnych tímov (školský psychológ, špeciálny pedagóg a sociálny pedagóg) na školách.

Cieľom národného projektu je:

• Implementovať princípy inkluzívneho vzdelávania v materských, základných a stredných školách, ktoré sú zaradené do siete škôl a školských zariadení SR,
      • vytvoriť predpoklady na zlepšenie výchovnovzdelávacích výsledkov detí a žiakov,
      • zvýšiť inkluzívnosť a rovnaký prístup ku kvalitnému vzdelávaniu.

Členovia národného projektu POP III v našej škole sú:

Školský psychológ – odborný pracovník:

Mgr. Erika Kubicová

Pedagogické asistentky: