• VŠESTRANNÁ POHYBOVÁ PRÍPRAVA

• Vážení rodičia. Dávame do pozornosti pozvánku pre nový voľnočasový projekt ktorý Vám ponúka občianske združenie Kysucký šport.

VŠESTRANNÁ POHYBOVÁ PRÍPRAVA je voľnočasová aktivita pre deti základných škôl ktorá buduje silu, kondíciu, koordináciu, držanie tela, mentálne zdravie a ďalšie dôležité benefity spojené s riadenou a pravidelnou pohybovou činnosťou. Projekt je pre deti prvého a druhého stupňa základnej školy. Všestranne zameraný tréning sa deje pod dohľadom kvalifikovaných profesionálov.

Prihlásiť sa dá  do 30. septembra 2023.

Miestom konania bude naša telocvičňa pri ZŠ . Termín a čas: Každý XXXXX od 13.30 h do 15.00 h.

Viac informácií o cene, filozofií a garanciách nájdete na  www.vsestranna.sk kde sa môžete aj zaregistrovať.

Nech sa páči, vyberte si.

• Oznam pre rodičov a žiakov

• Posledná rozlúčka s p. uč. Mgr. Branislavom Vaculčiakom

Dňa 25. septembra 2023 o 10.15 hod. sa uskutoční zádušná svätá omša v kostole Nanebovzatia Panny Márie v Oščadnici o 10:15 hod.

Vyučovanie bude prebiehať nasledovne:

Žiaci: 6.A, 8.A, 9.A sa učia do 9:10 hod. /2 hodiny/ - 1. autobus

Žiaci: 5.A, 4.A sa učia do 9:30 hod. /2 hodiny/ - 2. autobus

Žiaci: 3.A, 3.B, 2.A sa učia do 9:50 /2 hodiny a časť z 3 hodiny/ - 3. autobus

Po skončení omše vyučovanie nepokračuje. Bude prebiehať len ŠKD.

Žiaci 1.A triedy sa učia celý deň podľa rozvrhu.

Žiaci 7.A – exkurzia pod vedením p.uč. Mgr. Vojtušovej

Riaditeľ školy:  Mgr. F. Klieštik

• Smútočné oznámenie

• S hlbokým zármutkom Vám oznamujeme, že dnes vo veku 38 rokov nás navždy opustil náš kolega

Mgr. Branislav Vaculčiak

Posledná rozlúčka s pánom učiteľom bude v piatok 22.09. 2023 o 11:00 hod. v Pohorelej.

Nech odpočíva v pokoji!

• Milí rodičia!

21.09.2023 a 22.09.2023 sa na našej škole uskutoční zbierka: Biela pastelka

img

Biela pastelka je verejná zbierka, ktorá aj vďaka vašej pomoci zlepšuje životy tých, ktorí sa ocitli v neľahkej životnej situácii. Cieľom zbierky je získanie finančných prostriedkov na podporu ľudí so zrakovým postihnutím. Výnos Bielej pastelky je každoročne použitý na poskytovanie sociálneho poradenstva a sociálnej rehabilitácie, teda na financovanie aktivít, ktoré nevidiacim a slabozrakým ľuďom pomáhajú začleniť sa do bežného života. Biela pastelka patrí medzi 10 najväčších zbierok na Slovensku.

Za akúkoľvek podporu od Vás ďakujeme.

• Oznam

• Vyučujúca ZUŠ - Výtvarný odbor - Mgr. Ingrid Šišková oznamuje žiakom, že 1. stretnutie sa uskutoční v utorok 12.9. o 14:00. Na tomto stretnutí žiaci dostanú žiacke knižky.

• Tanečná škola pre žiakov

Kontakt: 0915283056

Záujemcovia o zápis do prípravky tanečného klubu dňa 14.9.2023 kontaktujte sa na

udanom telefónnom čísle.

• Slávnostné otvorenie školského roka 2023/2024

• Riaditeľstvo ZŠ s MŠ v Oščadnici oznamuje žiakom ZŠ a ich zákonným zástupcom, že otvorenie školského roka 2023/2024 sa uskutoční v pondelok 4.9.2023 o 10:00 hod. Slávnostná svätá omša pri príležitosti začiatku nového školského roka bude o 8:00 hod.

Stravovanie pre prihlásených žiakov základnej školy začína dňom 05.09.2023 (utorok).

ŠKD

Prevádzka Školského klubu detí začína v utorok 5. septembra 2023.

MATERSKÁ ŠKOLA

Prevádzka materskej školy Píla, Ústredie, Rovne začína v pondelok 04.09.2023 od 6:30  do 16:30 hod.

Stravovanie pre deti materskej školy začína dňom 04.09.2023 (pondelok).